Українська державна будівельна корпорація «УКРБУД»
390 30 86
Оберіть житловий комплекс
Акція! Весняні ціни від «Укрбуд»
26 Лютого 2018

Друзі,
напередодні весняних свят поспішаємо повідомити про знижку 5%* на всі квартири в ЖК «Харківський», за умови 100% оплати. 

Умови акції: 

В акції беруть участь інвестори, які укладуть Договори про Участь у Фонді фінансування будівництва з 01.03.2018 р. до 27.03.2018 р. 

Акція! Весняні ціни від «Укрбуд»

Перелік житлових комплексів, які беруть участь в акції на сайті: ub.com.ua 

Ми впроваджуємо високі інноваційні рішення, як при будівництві житлових комплексів так і в збудованих будинках. Одним із таких рішень є встановлення у житлових комплексах, що беруть участь в акції, системи розумного дому CLAP

Ви заощадите завдяки системі CLAP на встановленні таких пристроїв як: домофони, датчики, які допомагають запобігти пожежі та потопу, реагують на рух, відмикання дверей чи вікон та високу концентрацію вуглекислого газу в повітрі, камери відеоспостереження та регулятори контролю температури. 

Одною з ключових переваг системи розумного дому CLAP є економія на комунальних послугах! Система автоматично фіксує та наочно аналізує показники з усіх лічильників. Прогнозує витрати і встановлює місячні ліміти, корегує споживання ресурсів в залежності від часу доби, завжди обираючи найбільш економічне енергоджерело. Проведені розробниками тести довели, що місячна економія при використанні CLAP може складати до 40%.

--------
* Знижка у розмірі 5%  надається при 100% оплаті. Інформація про квартири, на які діє знижка, надається у відділі продажу.
Акція дійсна для окремих квартир. Знижки за іншими спеціальними пропозиціями не сумуються. Акція діє з 01.03.2018 р. до 27.03.2018 р. включно.
**ТОВ «Укрбуд Девелопмент», має право вносити зміни та коригування в акційну пропозицію, без попередження.

До списку акцій
Підпишіться на новини Будьте в курсі останніх новин і акцій ЖК
Ваше ім`я
E-mail
Замовити консультацію у менеджера
Ваше ім`я
Телефон:
Схожі ЖК
Передзвоніть мені