Українська Державна будівельна корпорація “Укрбуд”

Iнфраструктура

Житловий комплекс «Харківський» розташований в районі з розвиненою соціальною і комерційною інфраструктурою. У пішій досяжності від житлового комплексу знаходиться все необхідне для комфортного життя.
• У радіусі 500 метрів від комплексу розташовані школи: №113, №10 і ліцей «Інтелект», трохи далі – гімназія № 237, спеціалізована школа №255 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного напряму, спеціалізована школа «Тріумф» з поглибленим вивченням англійської мови.
• Велика кількість дитячих садків, як приватних, так і державних. Державні садки: № 696, «Росинка», №774, №59, №99, «Оберіг», «Лісова казка», «Колосок». Приватні: «Місце, де діти щасливі», «Щасливе дитинство», «Тріумф».

У районі є два великих ринки, великі гіпермаркети, спеціалізовані магазини, безліч різних банків, салонів краси і стоматологічних кабінетів. Масив відрізняється своєю візуальною просторістю за рахунок нещільної забудови. На Харківському масиві багато парків, пляжів і озер для відпочинку.

Одним з ваших улюблених місць для відпочинку стане парк Партизанської Слави. Це одна з небагатьох зелених зон столиці, яка виглядає однаково чарівною як взимку, так і влітку. Зайшовши сюди, немов потрапляєш в роки безтурботного дитинства! Головною визначною пам’яткою парку залишається колесо огляду, що відкриває вражаючі види на лівий берег столиці.

Тим, хто хоче купити квартиру на Харківському масиві, не варто турбуватися про віддаленість від центру – игідне розташування метрополітену дозволить швидко дістатися в будь-яку точку Києва тим, хто не має власного автомобіля. У 5-10 хвилинах їзди громадським транспортом – станція метро «Бориспільська» та «Вирлиця». З центром міста Харківський масив з’єднаний проспектом Бажана, і власники транспортних засобів можуть дістатися до центру менш, ніж за 20 хвилин.

Розташування комплекса

close

Контакти

Харківське шосе, 210
(044)337-04-82
Зворотній дзвінок
Написати повідомлення
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx